Zakocaffe.eu
Strona główna Sklep Kontakt

Kawa Carraro

Carraro 1927 100 % Arabika

Kawa Carraro Eksluzywna mieszanka 1927 to wynik 80 lat pracy w dziedzinie palenia kawy. Jest połączeniem ośmiu najwyższej jakości arabic produkowanych corocznie na całym świecie. W efekcie, w filiżance znajdziemy espresso o idealnie zrównoważonej strukturze, pełne o długim smaku, intensywnym aromacie i czekoladowym posmaku.

Opakowanie: 3000 g.
Link do sklepu

Carraro Dolci Arabica 100% Arabica

Kawa Carraro „Słodka Arabica”-podobnie jak „1927” stuprocentowa Arabica charakteryzująca się delikatnym, słodkim posmakiem dla wszystkich, którzy w filiżance espresso cenią subtelność.

Opakowanie: 1000 g.
Link do sklepu

Carraro Tazza D’Oro 90% Arabica

Kawa Carraro Doświadczenie zdobyte na przełomie trzech pokoleń pozwoliło stworzyć mieszankę charakteryzującą się lekką owocową nutą o pełnym, głebokim smaku.

Opakowanie: 1000 g.
Link do sklepu

Carraro Crema Espresso 70% Arabica

Kawa Carraro Najlepsza arabica z Ameryki Środkowej, brazylijski santos, indyjska robusta dają charakterystyczną mieszankę o delikatnym zapachu, pełnej kremie.

Opakowanie: 1000 g.
Link do sklepu

Carraro Super Bar 50% Arabica

Kawa Carraro Płukana naturalna arabica z Brazylii i Afryki, selekcjonowane afrykańskie i azjatyckie robusty tworzą blend o zdecydowanym treściwym smaku, którego nie może zabraknąć w Linii Bar.

Opakowanie: 1000 g.
Link do sklepu

Globo Rosso (30% Arabica, 70% Robusta)

Kawa Carraro Oryginalna mieszanka o zdecydowanym smaku. Stosowana do urządzeń wendingowych oraz małych maszyn biurowych. Popularna w hotelach i pensjonatach jako kawa śniadaniowa. Dobrze komponuje się w kawach mlecznych.

Opakowanie: 1000 g.
Link do sklepu
2010Design S.Saternus